Zprávy a aktuality

RSS

Motorové oleje CHEMPIOIL

Nově jsme pro Vás rozšířili nabídku olejů CHEMPIOIL 10W-40, 15W-40, 5W-30, 5W-40 a také ATF. Skladem také sudové balení. Oleje naleznete v našem eshopu. 

Vyhledávání náhradních dílů podle VIN automobilu

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodného náhradního dílu pro Váš vůz, napište nám VIN Vašeho vozidla a automobilku. Podle VIN kódu dohledáme originální číslo automobilky (OEM) a vypracujeme nabídku vhodného náhradního dílu. VIN kód také můžete připsat do objednávky pokud si nejste jisti správným výběrem náhradních dílů. V případě chybného výběru Vám nabídneme správnou náhradu.

Dotazy posílejte na email info@mlparts.cz

Nově v našem e-shopu produkty FRENKIT!

Neustále pro naše zákazníky rozšiřujeme zboží. Nyní Vám představujeme Španělského výrobce FRENKIT.

FRENKIT je společnost specializující se na výrobu brzdových komponentů a opravných sad hlavně pro brzdové systémy.

Autobaterie Varta v našem e-shopu

VARTA SILVER dynamicVARTA BLUE dynamic jsou špičkové baterie splňující nejvyšší nároky. Díky stříbrné technologii nabízejí podstatně více startovací síly a mnohem delší životnost než obvyklé startovací baterie. Nevyžadují absolutně žádnou údržbu: jednoduše se namontují a lze na ně zapomenout.

Aktuálně pro Vás rozšiřujeme sortiment o tyto autobaterie Varta. Vše samozřejmě za ty nejlepší ceny k zakoupení v našem e-shopu.

Originální oleje Castrol

Široká nabídka motorových olejů Castrol za nejnižší ceny. Nabízíme polosyntetické i plně syntetické motorové oleje firmy Castrol speciálně vytvořené tak, aby splňovaly požadavky vysoce výkonných motorů, poskytovaly výtečné výkonnostní parametry i při nejdelších výměnných intervalech a přispívaly k nižší spotřebě paliva i za ztížených jízdních podmínek.

Oleje pochází přímo z české distribuce. Za originalitu a původ ručíme!