Sada na čištění kůže - LEATHER BOX

Po zkušenostech s běžně dostupnými přípravky na našem trhu jsme se rozhodli vytvořit sadu pro domácí použití k čištění a impregnaci kůže. Tato sada je určená k čištění a impregnaci pouze hladkých pigmentovaných kůží což je nejběžněji používaná kůže v automobilním a nábytkářském průmyslu. Pro ostatní typy kůží nás kontaktujte a poradíme Vám s dalším postupem.

Sada Leather Service Leather BOX je složena z profesionálních přípravků, které sami ve velkém používáme. Jedna sada vystačí na důkladné vyčištění kožené sedací soupravy ve velikosti 3+2+1 nebo na dva interiéry automobilu.

Katalogové číslo LEATHERBOX
Skladem
odesíláno obvykle ihned
1 099 Kč
908,21 Kč bez DPH

Leather BOX obsahuje:

Čistič na kůži 200ml

Přípravek založený na mýdlové bázi určený k čištění hladké barevné usně v aplikátoru pro vytvoření pěny. 

Impregnace na kůži 200ml

Nemastná impregnace bez vůně, která ochrání kůži před UV zářením, nečistotou, barvivy a obvyklému mechanickému otírání.

Měkký kartáček

Kartáček s měkkým vláknem na čištění kůže.

Utěrka z mikrovlákna

Na stírání pěny z kůže a na následné nanášení impregnace.

Postup čištění a impregnace:

Věnujte pozornost veškerým upozorněním na etiketách přípravků. Vždy přípravky vyzkoušejte na neviditelném místě.

Aplikátorem dávkujte pěnu na kartáček, krouživými pohyby a jemným tlakem naneste pěnu rovnoměrně na celý kožený díl. Kůži čistěte vždy po menších dílech, abyste se vyhnuli zasychání přípravku. Ponechte chvíli působit a setřete utěrkou z mikrovlákna. Postup opakujte dle potřeby.

Impregnaci aplikujte po dokonalém vyschnutí kůže po čištění. Nanášejte na očištěný a osušený povrch rovnoměrným rozetřením v tenké vrstvě a ponechte bez leštění uschnout. Po skončení ponechejte prostředek 6 hodin ustálit.