Platební a dodací podmínky

Objednávky jsou zpracovávány v pracovní dny do 17:30, expedice probíhá následující pracovní den, pokud není domluveno jinak (např. expresní dodání zboží v případě dostupnosti).

Způsoby dodání a platební metody e-shopu mlparts.cz naleznete níže:

Osobní odběr na prodejně Brno - Vodařská 2 

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na naší prodejně v Brně zcela ZDARMA. Platit lze hotově nebo kartou (platba kartou je možná při objednávce v hodnotě nad 200Kč).

Všechny objednávky uskutečněné v pracovní dny do 17:30 jsou připraveny k vyzvednutí vždy do druhého pracovního dne, od obdržení objednávky.

Otevírací doba prodejny:     Po - Pá 8:30 - 17:30 

Pro vyzvednutí vyčkejte na potvrzovací SMS, dříve nemusí být vaše objednávka připravená.

Výdejní místa - Uloženka, DPD ParcelShop

Objednávky jsou expedovány následující pracovní den (objednávky obdržené v pracovní dny do 17:30). K vyzvednutí na výdejních místech jsou následující den od expedice.
Např.: objednávám v pondělí do 17:30 - v úterý expedujeme - ve středu vyzvedávám na výdejních místech uloženky

Cena dopravy je 55Kč, dobírka + 12Kč/ nebo platba bankovní převodem Zdarma

Upozornění: Touto službou lze zasílat zásilky do 20kg s maximální délkou 175cm. Nelze využit pro zaslání autobaterie, karosářské díly a dlouhé výfuky.

Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám zašleme e-mail nebo SMS s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána.

Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky = podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se k nám nejlépe dostanete.Zásilky na partnerských pobočkách (DPD Pickup), České poště nebo výdejních automatech (Poštomat a Balíkomat InTime) si můžete vyzvednout jakmile obdržíte od jednotlivých přepravců obdobnou výzvu k vyzvednutí (SMS nebo Email).

Přepravní služba DPD

Cena dopravy je 89Kč, dobírka + 30Kč/ nebo platba bankovní převodem Zdarma

Přeprava balíků na Vámi zadanou adresu. Objednávky jsou expedovány následující pracovní den (objednávky obdržené v pracovní dny do 17:30). Doručovány přepravní společností jsou následující den od expedice.

Např.: objednávám v pondělí do 17:30 - v úterý expedujeme - ve středu doručuje přepravní služba

Upozornění: Touto službou lze zasílat zásilky do 50kg s maximální délkou 2m. Nelze využit pro zaslání autobaterie, karosářské díly a dlouhé výfuky.

Přeprava autobaterií, karosářských a nadrozměrných dílů

Autobaterie, karosářské díly (např. nárazníky, blatníky, kapoty, atd.) a nadměrné díly (např. dlouhé výfuky) jsou doručovány přepravní službou PPL na vámi zadanou adresu. 

Cena dopravy 149Kč + 30Kč dobírka / nebo bankovním převodem zdarma

Objednávky jsou expedovány následující pracovní den (objednávky obdržené v pracovní dny do 17:30). Doručovány přepravní společností jsou následující den od expedice.

Např.: objednávám v pondělí do 17:30 - v úterý expedujeme - ve středu doručuje přepravní služba