Platební a dodací podmínky

Objednávky jsou zpracovávány v pracovní dny do 17:30, expedice probíhá následující pracovní den, pokud není domluveno jinak (např. expresní dodání zboží v případě dostupnosti zboží).

Způsoby dodání a platební metody e-shopu mlparts.cz naleznete níže:

Osobní odběr na prodejně Brno - Hněvkovského 66a 

Svoji objednávku si můžete vyzvednout na naší prodejně v Brně ZDARMA. Platit lze hotově nebo kartou (platba kartou je možná při objednávce v hodnotě nad 200Kč).

Všechny objednávky, pokud je zboží skladem, uskutečněné v pracovní dny do 17:30 jsou připraveny k vyzvednutí do druhého pracovního dne, od obdržení objednávky.

Otevírací doba prodejny:     Po - Pá 8:30 - 17:30 

Pro vyzvednutí vyčkejte na potvrzovací SMS, dříve nemusí být vaše objednávka připravena. 

Výdejní místa - Uloženka, DPD ParcelShop

Objednávky jsou expedovány následující pracovní den (objednávky obdržené v pracovní dny do 17:30). K vyzvednutí na výdejních místech jsou následující den od expedice.

Např.: objednávám v pondělí do 17:30 - v úterý expedujeme - ve středu vyzvedávám na výdejních místech uloženky

Cena dopravy je 55Kč, dobírka + 12Kč/ nebo platba bankovní převodem předem Zdarma

Při platbě bankovním převodem je objednávka expedována po připsání částky na bankovní účet.

Upozornění: Touto službou lze zasílat zásilky do 20kg s maximální délkou 175cm. Nelze využit pro zaslání autobaterie, karosářské díly a dlouhé výfuky*.

Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám zašleme e-mail nebo SMS s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána.

Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky = podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se k nám nejlépe dostanete.Zásilky na partnerských pobočkách (DPD Pickup), České poště nebo výdejních automatech (Poštomat a Balíkomat InTime) si můžete vyzvednout jakmile obdržíte od jednotlivých přepravců obdobnou výzvu k vyzvednutí (SMS nebo Email).

* DPD Parcell Shop má omezení na 15kg a 150cm. V případě přesáhnutí této hodnoty je objednávka rozdělena do více balíků. 

Přepravní služba DPD

Cena dopravy je 89Kč, dobírka + 30Kč/ nebo platba bankovní převodem předem Zdarma

Při platbě bankovním převodem je objednávka expedována po připsání částky na bankovní účet.

Přeprava balíků na Vámi zadanou adresu. Objednávky jsou expedovány následující pracovní den (objednávky obdržené v pracovní dny do 17:30). Doručovány přepravní společností jsou následující den od expedice.

Např.: objednávám v pondělí do 17:30 - v úterý expedujeme - ve středu doručuje přepravní služba

Upozornění: Touto službou lze zasílat zásilky do 50kg s maximální délkou 2m. Nelze využit pro zaslání autobaterie, karosářské díly a dlouhé výfuky.

Přeprava autobaterií, karosářských a nadrozměrných dílů

Autobaterie, karosářské díly (např. nárazníky, blatníky, kapoty, atd.) a nadměrné díly (např. dlouhé výfuky) jsou doručovány přepravní službou PPL na vámi zadanou adresu. Baterie a nadrozměrné díly nelze expedovat do zahraničí.  

Cena dopravy 149Kč + 30Kč dobírka / nebo bankovním převodem zdarma

Při platbě bankovním převodem je objednávka expedována po připsání částky na bankovní účet.

Objednávky jsou expedovány následující pracovní den (objednávky obdržené v pracovní dny do 17:30). Doručovány přepravní společností jsou následující den od expedice.

Např.: objednávám v pondělí do 17:30 - v úterý expedujeme - ve středu doručuje přepravní služba